fbpx

Anu Virovere

Anu on väga pikaajalise kogemusega koolitaja, arendaja ja eestvedaja. Ta on Intelligentse meeskonna üks juhtivatest koolitajatest, kes on viimase 20. aasta jooksul koolitanud väga paljusid erinevaid ettevõtteid ja inimesi.

Anu lemmikteemad on ärieetika ja avalik esinemine ning kõnekunst. Lisaks sellele veel uued juhtimissuunad, läbirääkimised ja meeskonnatöö, ärialane suhtlemine, emotsionaalne intelligentsus.

“Tasakaal on tähtis”

Minu koolitusteemad

Alustasin koolitajana 1994. aastal ning sellest ajast saadik olen koolitanud väga paljusid firmasid, ka erinevaid haridusasutusi ja koole. Olen üles astunud erinevatel konverentsidel ja teaduslikel seminaridel ning juhendanud üle 40 magistri- ja bakalaureusetöö.

Minu vaieldamatud lemmikteemad on ärieetika ja avalik esinemine ning kõnekunst. Lisaks sellele koolitan meelsasti järgmistes valdkondades: uued juhtimissuunad, läbirääkimised ja meeskonnatöö, ärialane suhtlemine, emotsionaalne intelligentsus.

Olen kolleegidega koostöös kirjutanud mitmeid juhtimisteemalisi raamatuid ja õpiku „Organisatsioonikäitumine” (2005) üks autoritest koos Jaana Liigandiga ja Ruth Alasega.

Haridus ja litsentsid

Esimese kõrghariduse omandasin TÜ matemaatika-loodusteaduskonnas teoreetilise füüsikuna. Hiljem kaitsesin samal erialal magistrikraadi Tallinna Ülikoolis. Teise kõrghariduse omandasin TÜ’s sotsiaalpsühholoogina. Olen TLÜ’s kvalifitseeritud suhtlemistreener. Lisaks olen täiendanud ennast kunstiteraapia, gestaltteraapia, andragoogika ja ärieetika valdkondades. Teadlasena olen uurinud EBS’s ärieetikat ning konfliktikäitumist nii Eesti äriettevõtetes kui riigiasutustes. Jaanuaris 2015 kaitsesin edukalt TTÜ majandusteaduskonna doktorantuuris oma doktoritöö, mis uuris sügavamalt Eesti ettevõttete väärtusi.

Hobid

Elu tasakaalus hoidmiseks käin kontsertidel ja loen ilukirjandust. Tõsise ületöötamise korral aitavad kõige paremini kriminaalromaanid.

Elufilosoofia

Teadvustatud elu tähendab arusaamist sellest, mis teeb sind õnnelikuks. Minu jaoks tähendab see muuhulgas tunda end eestlasena ja kodanikuna ning hoolitseda kodumaa tuleviku eest.

Minu elu suurimad rõõmud on seotud minu laste ja lastelastega. Nad on minu parimad sõbrad ja annavad mulle mu elurõõmu. Mul on tore suguvõsa – head õed ja nende lapsed – ning mõned armsad sõbrad. Kõik see teebki elu elamisväärseks!

0