Veebipoe intelligentne.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Intelligentne Grupp OÜ (registrikood 11224916, asukohaga Tallinn).

 

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.
Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.
Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.
Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

 

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

 

Makseviiside kirjeldus ja valuuta

E-poes saab tasuda läbi turvalise maksekeskuse kõikide Eesti interneti pangakontodega (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay, Liisi ID ja Finora Capital). Arveldamise valuuta on euro.

Intelligentne Grupp OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, kes edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Maksekeskus AS-le.

 

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse Eestisiseselt. Sooviga tellida toodet väljaspoole Eestit, võtta palun ühendust e-maili teel info@intelligentne.ee . Kõik tooted tarnitakse Itella SmartPost, Omniva, DPD Pickup või postkontori  vahendusel kliendi poolt valitud pakiautomaati või lähimasse postkontorisse. Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Eestisisesed saadetised jõuavad Itella SmartPost, Omniva, DPD Pickup ja postkontori vahendusel üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Pikim võimalik tarneaeg on erandjuhtudel 10 tööpäeva.

Kliendil on võimalus toodetele ise Tallinnas, Intelligentne Grupp OÜ kontorisse aadressil Akadeemia tee 21/1 järgi tulla. Pärast makse õnnestumist saadab Veebipoe esindaja e-kirja ja lepitakse kokku toote kättetoimetamise detailid.

 

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: taganemisavaldus ning saata see e-posti aadressile info@intelligentne.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

 

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@ intelligentne.ee või helistades telefonil (+372) 629 9260

.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, siis parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

 

Isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

 

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@ intelligentne.ee või helistada telefonil: (+372) 629 9260. Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda kodulehel ning avaldust esitada e-posti teel. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

 

Intelligentne Grupp OÜ on käibemaksukohuslane.  Veebipoes välja toodud toodete hinnad sisaldavad käibemaksu 20% ning müüdavad raamatud käibemaksu 9%.

Tellitud kaupade eest saab maksta e-poes väljatoodud pangalinkide kaudu. Pärast kaupade eest tasumist (pangaülekande tegemist) tuleb väljuda internetipanga lehelt vajutades nupule „Tagasi kaupmehe juurde”. Järgnevalt kuvatakse ekraanil tellimuse kinnitus.

Ostukorvi lisatud, kuid tasumata jäetud kaupa ei loeta ostetuks. Sellist viisi tellimust ei võeta vastu ning seda ei tarnita.

Kõik tooted tarnitakse Itella SmartPost, Omniva, DPD Pickup ja postkontori vahendusel kliendi poolt valitud pakiautomaati või lähimasse postkontorisse. Müüja ei vastuta tarneaja pikenemise eest, mis on tingitud kliendi poolt sisestatud ebakorrektsest kontaktandmetest.

Kliendil on võimalus toodetele ise Tallinnas, Intelligentne Grupp OÜ kontorisse aadressil Akadeemia tee 21/1 järgi tulla. Pärast makse õnnestumist saadab Veebipoe esindaja e-kirja ja lepitakse kokku toote kättetoimetamise detailid.