Erickson Coaching International’i ametlik esindaja Eestis

Alates 2012. aastast on Intelligentne Grupp Erickson Coaching International’i ametlik esindaja Eestis.

Erickson Coaching International on maailma üks juhtivaid lahenduskeskse coachingu koole, mis on loodud professor Marilyn Atkinsoni poolt Kanadas 1980. aastal. Erickson Coaching International on esindatud enam kui 40 erinevas riigis (sh. Kanadas, Ameerikas, Venemaal, Hiinas, Armeenias, Austrias, Brasiilias, Bulgaarias, Tšehhis, Gruusias, Iirimaal, Indias, Indoneesias, Itaalias, Lätis, Leedus, Norras, Poolas, Portugalis, Prantsusmaal, Saksamaal, Serbias, Slovakkias, Singapuris, Šveitsis, Taimaal, Türgis, Ukrainas).

Intelligentse Grupi poolt maaletoodud ja Erickson Coaching International’i poolt väljatöötatud rahvusvahelise coachi väljaõppe programmi “The ART & Science of Coaching” on Eestis lõpetanud juba  enam kui 200 coachi. Koolitusprogramm on akrediteeritud Rahvusvahelise Coachingu Föderatsiooni (ICF ehk International Coaching Federation) poolt ja üle maailma on selle edukalt lõpetanud üle 50 000 inimese.

Koostöös Erickson Coaching International’iga pakume ka meeskonna coachingu programmi “High Performance Team Coaching” ja mitmeid teisi ICF-i poolt akrediteeritud koolitusi.