12. jaanuaril – “Kuidas luua hästitoimiv coachingu kogukond?”

4. jaanuar, 2016

ICF


12. jaanuaril toimub seminar teemal “Kuidas luua hästitoimiv coachingu kogukond?”

Esialgse plaani kohaselt pidi antud seminar olema üks kohalikest Maailmamängu konverentsi seminaridest, kuid kohaliku coachide kogukonna survel otsustasime Maailmamängu seminari ja coachingu kogukonda arendava seminari korraldada kahe eraldiseisva üritusena.
12. jaanuaril toimuva seminari peamine eesmärk on kokku kutsuda kõik Eestis tegutsevad coachid ja coachingu huvilised, et koos uudistada, kuidas luua hästitoimiv coachingu kogukond Eestis.

Teatan rõõmuga, et meie seminar “Kuidas luua hästitoimiv coachingu kogukond?” on leidnud tunnustust ka ICF poolt. Antud seminaril osalemise eest on osalejatel võimalik saada kokku 5,5 CCE (Continious Coach Education) punkti. Antud 5,5 CCE punktist 3.0 = core competencies ja 2,5 = resource development punkti.

Antud seminar on üles ehitatud ja viiakse läbi ICF Vancouveri ühe endise juhatuse liikme Lynn Skotnitsky poolt.

Kes on LYNN SKOTNITSKY?

Lynn Skotnitsky, MA ECPC PCC, on rohkem kui 25. aastase kogemusega professionaalne coach ja täiskasvanute koolitaja Kanadast. Oma töös keskendub Lynn juhtide arendamisele, kogukondade loomisele, kultuuride vahelisele kommunikatsioonile ning erinevate inimeste, meeskondade, organisatsioonide ja kogukondade kaasamisele. Lynn on elanud 5. ja töötanud 16. erinevas riigis. Ta on loonud ja välja töötanud erinevaid töötubasid ja koolitusi, meeskondlikke projekte; olnud tegev erinevates konsultatsiooni projektides ja töötanud erinevatele sektoritele, sh ülikoolile, tervishoidu valdkonnale, kogukonna planeerimises, finants sektoris ja turismi arendamise valdkonnas. Lynn on sügavalt pühendunud erinevate kogukondade loomisele ja väestamisele. Ta on olnud erinevates organisatsioonides juhtival positsioonil ning täheldanud, et just kogukonna areng on see, mis mõjutab erinevaid geograafilisi piirkondasid kõige enam. Lynn’i unistus on luua maailm kus kõikidel on võimalus elada õnnelikult oma väärtuste järgi.

MILLAL: 12. jaanuaril, 2016

MIS KELL: 9.30– 17.30

KUS: Tallink Spa & Conference Hotel, Sadama 11a, 10111 Tallinn, Eesti

HIND: alates 1. jaanuar, 2016 alates on pileti hind 69 EUR (ettevõtetele lisandub KM)
INFO JA REGISTREERIMINE: alloleva vormi kaudu, e-maili signe@intelligentne.ee või telefoni 52 68 296 teel.

Maailmamängu Eesti seminari on plaanis korraldada märtsikuus. Konkreetne kuupäev peaks selguma lähinädalate jooksul.

Balil toimuva ülemaailmse Maailmamängu konverentsi kohta saad edasi lugeda siit: http://worldgame.erickson.edu

 

Kui Sul on küsimusi või soovid midagi täpsustada võta meiega julgesti ühendust telefonil 52 68 296 või e-maili teel: signe@intelligentne.ee

[vfb id=5]