Lahenduskeskse coachingu koolitusprogrammi kolmas moodul vaatles sügavamalt väärtusi ja väärtuspõhist mõtlemist

13. jaanuar, 2016

Jaanuari esimese töönädala lõpus algas meie lahenduskeskse coachingu koolitusprogrammi kolmas moodul ehk VÄÄRTUSTE MOODUL. Antud mooduli keskmes on väärtused, väärtuspõhine mõtlemine ning väärtuste kaardistamine coachingu protsessis.

Selle 4-päeva jooksul, 7. -10. jaanuar, keskendusime väärtuste avastamisele ja väärtuste rakendamisele kliendi hüvanguks. Tegelesime väärtuste ühendamisega ja vaatlesime kuidas hakkama saada väärtustega kaasnevate hirmudega. Lisaks sellele õppisime ja praktiseerisime erinevaid tööriistu mida coachid saavad kasutada erinevate väärtusprotsesside juhtimiseks. Peatusime põgusalt ka meeskonna coachingu teemal ning uurisime mida kaasab endas pikaajaline coachingu suhe kliendiga.

Siin on pilt meie kolmanda aasta Eesti tulevastest lahenduskesksetest coachidest:

TASC 3-M3
Lisaks teoreetilistele teadmistele ja praktiseerimisele sai meil ka palju nalja. Meie viimane päev kolmandas moodulis oli täis erilisi ning väga andekaid etteasteid, mis tagasimõeldes toovad suure ja laia naeratuse näole.

Meie treener teises moodulis oli energiline Lynn Skotnitsky, kes lendas siia kaugelt-kaugelt Kanada läänerannikult Vancouverist. Lynn on väga suurte kogemustega rahvusvaheline treener, kes on täiskasvanute koolitusmaailmas tegutsenud rohkem kui 25 aastat. Ta on algatanud erinevaid coachingu teemalisi projekte rohkem kui 11 riigis üle maailma. Lynn on olnud ICF Vancouver juhatuse liige ja erinevate programmide direktor. ICF ehk International Coach Federation on Rahvusvaheliste Coachide Föderatsiooni, mis koondab enda alla enam kui 22 000 coachi üle maailma.

Lynn on energiast pakatav päikseline maailmaparandaja, kes usub, et koos suudame luua maailma, kuhu inimesed tahavad kuuluda. Lähemalt on võimalik tutvuda Lynn’i profiiliga siin: http://erickson.edu/mentors/lynn-skotnitsky/

Antud coachingu koolitusprogrammi kohta on Sul võimalik lähemalt edasi lugeda siit: https://intelligentne.ee/koolitused/juhendamine/icf-coachingu-programm/

Kui Sa tunned, et soovid coachingut ise järele proovida siis võta meiega julgesti ühendust
e-maili: info@intelligentne.ee või telefoni 629 9260 teel.