fbpx

Anto Liivat

Anto on Intelligentse meeskonna üks juhtivatest koolitajatest. Ta on strateeg, filosoof  ja arendaja, kes oskab ka kõige keerulisemad olukorrad süsteemseks tervikuks luua. Anto on autentne ja tasakaalus arendaja, Estonian Business School’i (EBS) juhtimise õppetooli lektor, üks Tänavakorvpalli Eesti Meistrivõistluste idee autoreid ning eestvedajaid ja olnud Kuku raadio majandussaate Buum saatejuht.

„Usun, et inimene peab taotlema isiksuslikku autentsust, siis on ka elu tervikuna tasakaalus“

Minu koolitusteemad

Koolitan meelsasti järgmistel teemadel: spetsialistist juhiks, liidrioskused ja strateegiline eestvedamine, strateegiline juhtimine ja organisatsiooni strateegiaarendus, (äri)eetika, meeskonnatöö, retoorika ja presentatsioonitehnikad.

Haridus

Oman Andragoog III kutsekvalifikatsiooni. Olen Estonian Business Schooli (EBS) juhtimisteaduse doktorant, lõpetanud EBSi avaliku halduse erialal ja täiendanud end Louis DeJoy and Aldona Z. Wos Family Foundation stipendiaadina võrdlevate majandus- ja poliitiliste süsteemide programmis Georgetowni ülikoolis Washingtonis ning Tartu Ülikoolis Euroopa õpingute alal.

Töökogemus

Olen enam kui 10 aasta pikkuse täiendkoolituskogemusega koolitaja ja Estonian Business Schooli (EBS) juhtimise õppetooli lektor. Minu klientide hulgas on paljud ettevõtted, riigiasutused, kohalikud omavalitsused ning hinnatud kolmanda sektori organisatsioonid. Olen Kuku raadio majandusaate Buum saatejuht ja üks Tänavakorvpalli Eesti Meistrivõistluste idee autoreid ning eestvedajaid. Varem olen töötanud EBS-i Juhtimiskoolituse Keskuses ja juhtinud mitmeid nooreorganisatsioone.

Hobid

Huvitun filosoofiast ja juhtimisteooriatest, käin heameelega jahil ja kalal, suusatan ning matkan. Olen The Fund for American Studies ja Eesti Üliõpilaskondade Liidu vilistlaskogu ning Kaitseliidu Tallinna Maleva Akadeemilise Malevkonna liige.

Elufilosoofia

Et asjad õnnestuksid, on tarvis nendest mõndagi teada. Aga ka kogemust ja oskust näha asju õige nurga alt. Tuleb pühendada tähelepanu nii olevikule kui ka tulevikule ja kanda hoolt, et üks neist meil teist ära ei rikuks. Samuti läheb vaja piisavalt enesekindlust ning tegutsemisjulgust, et rakendada oma loomupäraseid võimeid ja teha teoks see, mis tarvilik. Aga ka alandlikku meelt, et olla õnnelik ning leppida asjadega, mida muuta pole võimalik.

0