fbpx

Birgit Kirsimägi

Birgit on Intelligentse meeskonna kõige uuem liige, kelle ülesandeks on panustada ettevõtte arengusse igal võimalikul viisil. Muuhulgas tegeleb ta sotsiaalmeediaga ning suhtleb ettevõtte rahvusvaheliste partneritega. 

Haridus

Kõrghariduse omandasin Tallinna Ülikoolis. Mul on magistrikraad psühholoogias spetsialiseerumisega sotsiaalpsühholoogiale. Lisaks olen end täiendanud erinevatel lühikursustel ning läbinud sotsiaalmeedia spetsialisti meistriklassi.

Töökogemus

Töötasin pikalt Tallinna Ülikoolis rahvusvahelise suve- ja talvekooli projektijuhina ning minu põhitegevuseks oli rahvusvaheliste täiendkoolituste planeerimine ja läbiviimine. Tänu sellele on mul on suur kogemus erinevas vanuses ning erinevatest rahvustest inimeste toetamises ja nõustamises. Lisaks olen aktiivselt panustanud nii Tallinna Ülikooli kui ka laiemalt Eesti kõrghariduse turundamisesse välisriikides.

Hobid

Vabal ajal armastan lugeda ja ristsõnu lahendada. Positiivset energiat saan reisimisest, looduses jalutamisest ning teatri külastamisest. Viimasel ajal olen enda jaoks avastanud geopeituse, mis kombineerib suurepäraselt jalutamist, sõprade või perega kvaliteetaja veetmist ning oma nutikuse proovilepanekut.

Elufilosoofia

Usun, et elus on vaja eesmärke seada ja teha plaane, kuidas neid saavutada. Muidu võid ühel hetkel avastada, et elu on sinust märkamatult mööda läinud. Kõige tähtsam on jääda iseendaks ja leida killuke rõõmu ka kõige hallimast argipäevast.

0