fbpx

Jaana Susanna Liigand-Juhkam

Jaana on üks Intelligentse meeskonna juhtivatest koolitajatest, kes on ennast täiendanud nii Eestis kui ka Eestist väljaspool. Jaana usub, et kindlasti on mõistlik seada eesmärke, kuid sama oluline on nautida teekonda.

Minu koolitusteemad

Koolitajateed alustasin 2002.aastal. Minu lemmikteemadeks on kõik, mis suhtlemisega seondub – juhtimine, meeskonnatöö, konfliktide lahendamine, läbirääkimisoskused ja avalik esinemine. Koolitan meelsasti ka emotsionaalse andekuse, enesemotivatsiooni ning stressiga toimetuleku vallas.

Haridus ja litsentsid

Olen õppinud Põhja-Georgia Ülikoolis USA’s (North Georgia College & State University) ning kaitsnud MBA kraadi Estonian Business Schoolis. Oman ka magistrikraadi psühholoogias Tartu Ülikoolist.

Hobid

Vabal ajal käin jõusaalis, ujun, mängin tennist. Kui veel vaba aega üle jääb siis joonistan või maalin midagi. Lugemine ja kirjutamine on juba niivõrd igapäevaellu sisse sulandunud, et neid ei oskagi enam hobideks või harrastusteks pidada.

Elufilosoofia

Inimene võiks elada oma elu nii, et pärast seda, kui ta on elanud, on maailm vähemalt õige pisut parem kui enne tema sündimist.

0