fbpx

Kaija Kukk

Kaija on Intelligentse meeskonna intelligentne projektijuht, kes käivitab ja juhib projekte nii Eestis kui välismaal. Tema oskusliku eestvedamise kaudu on laienenud nii Intelligentse meeskonna tooteportfell kui ka partnerite ring. Kaija usub, et sügavamal tasandil oleme me kõik oma mõtted, tunded ja teod.

Haridus

Kõrghariduse olen omandanud EBS’is ärikorralduse ja võõrkeelte erialal, mis on aidanud mind palju erinevate rahvusvaheliste projektide juhtimisel ja toetamisel.

Lisaks kõrgharidusele olen ennast pidevalt täiendanud ka erinevate kohalike ja rahvusvaheliste konverentside ning kursuste kaudu. Meeldejäävaim õpikogemus oli osalemine ICF’i (International Coach Federation) poolt korraldatud coachingu teemalisel Maailmakonverentsil Londonis, 2012. aasta oktoobris.

Töökogemus

Minu esimene töökogemus viis mind läbi minu hobi Suurbritanniasse rahvusvahelisse koera kennelisse, kus omandasin esimese rahvusvahelise töötamise ja suhtlemise kogemuse. Lisaks olen töötanud äriraamatute projektijuhina ning panganduses juhi assistendina.

Intelligentses meeskonnas vastutan erinevate projektide suurepärase teostuse eest. Minu vastutusalas on projektide planeerimine, juhtimine, koordineerimine ja tervikpildi loomine.

Hobid

Minu suurimaks kireks on hobused ja koerad. Vabal ajal meeldib mulle väga käia ratsutamas ning tegeleda koerte treenimisega. Lisaks sellele naudin pikkasid jalutuskäike metsas ning kvaliteetset aega oma perega.

Elufilosoofia

Usun, et inimese mõtted, tunded ja teod on omavahel kõik seotud. Usun, et ei ole olemas tunnet, mõtet või tegu mis suurima salasoovina ei oleks kättesaadav. Oleme oma mõtted, teod ja tunded!

0