fbpx

Signe Tõnismäe

Signe tegeleb Intelligentses meeskonnas kliendisuhete edendamise ja ettevõtte arendamisega. Ta on aktiivne coach ja koolitaja ning usub, et kui inimesel on head ja õilsad kavatsused, siis suudab ta maailmas korda saata väga suuri tegusid.

 

Haridus
Esimese kõrghariduse olen omandanud Inglismaal psühholoogias, kus minu peamine fookus oli suunatud emotsionaalse intelligentsuse ja äripsühholoogia uurimisele. Lisaks sellele olen ennast akadeemiliselt täiendanud Tartu Ülikooli Euroopa Kolledžis ja West Virginia University’s, Ameerikas. Aastal 2013 läbisin Kanadas (Vancouveris) Erickson Coaching International’i lahenduskeskse coachingu põhjaliku treeningprogrammi ning oman ICF-i poolt akrediteeritud professionaalse lahenduskeskse coachi sertifikaati. 2015 aastal suvel läbisin kaks rahvusvahelise enneagrammi koolitaja väljaõpet (enneagramm töökeskkonnas ja enneagramm tippjuhtidele)  ning 2016 aasta jaanuaris täiendasin ennast enneagrammi coachi alase väljaõppega San Franciscos, Californias.

2016. aasta oktoobris läbisin ICF-i poolt akrediteeritud meeskonna coachi koolituse “High Performance Team Coaching” ning suudan käivitada coachingut soodustavat mõtlemist ja innovatsiooni kaasatoovat käitumist Sinu meeskonnas.

Töökogemus
Olen töötanud kliendisuhete nõustajana, rahvusvaheliste suhete nõunikuna, Eesti ettevõtlus- ja regionaalpoliitikat toetavas sihtasutuses assistendina ning rahvusvahelistes koostööprojektides projektijuhina. Koolitusvaldkonnas olen tegutsenud aktiivsemalt alates 2009. aastast. Olen olnud ekspert ja koolitaja erinevates enneagrammi, juhtimise, juhendamise ja coachingu teemalistes programmides ning koostanud mitmeid sellealaseid töövihikuid.

Hobid
Ma armastan väga reisida ja erinevate kultuuridega tutvuda. Austan heli- ja maalikunsti, armastan lugeda ning hobi korras naudin tennist ja purjetamist.

Elufilosoofia
Usun, et kui inimesel on head ja õilsad kavatsused, siis suudab ta maailmas korda saata väga suuri tegusid. Olen veendunud, et sellisel juhul toetavad neid tegevusi ka õnn, juhuslikud vedamised ja teised inimesed.

0