Intelligentne Grupp OÜ on käibemaksukohuslane.  Veebipoes välja toodud toodete hinnad sisaldavad käibemaksu 20% ning müüdavad raamatud käibemaksu 9%.

Tellitud kaupade eest saab maksta e-poes väljatoodud pangalinkide kaudu. Pärast kaupade eest tasumist (pangaülekande tegemist) tuleb väljuda internetipanga lehelt vajutades nupule „Tagasi kaupmehe juurde”. Järgnevalt kuvatakse ekraanil tellimuse kinnitus.

Ostukorvi lisatud, kuid tasumata jäetud kaupa ei loeta ostetuks. Sellist viisi tellimust ei võeta vastu ning seda ei tarnita.

Kõik tooted tarnitakse Itella SmartPost, Omniva, DPD Pickup ja postkontori vahendusel kliendi poolt valitud pakiautomaati või lähimasse postkontorisse. Müüja ei vastuta tarneaja pikenemise eest, mis on tingitud kliendi poolt sisestatud ebakorrektsest kontaktandmetest.

Kliendil on võimalus toodetele ise Tallinnas, Intelligentne Grupp OÜ kontorisse aadressil Akadeemia tee 21/1 järgi tulla. Pärast makse õnnestumist saadab Veebipoe esindaja e-kirja ja lepitakse kokku toote kättetoimetamise detailid.