27 värskelt sertifitseeritud rahvusvahelist meeskonna coachi

21. november, 2018

Novembri keskpaigas, 9.-11. kuupäeval toimus meie rahvusvaheline meeskonna coachingu kursus – “High Performance Team Coaching”. See on koolitus, mis on mõeldud kõikidele coachidele, kes lisaks individuaalsele coachingule soovivad ka erinevaid meeskondasid ja gruppe coachida.

Meie seekordne meeskonna coachingu kursus “High Performance Team Coaching” tõi kokku tõeliselt rahvusvahelise ja mõnusa seltskonna. Meie tuba oli täis teotahtelisi coache ja eestvedajaid, kes tulid siia kohale nii Tallinnast, Lahemaalt, Tartust, Raplast, Ida-Virumaalt, Hiiumaalt, Serbiast, Rootsist, Austriast ja Soomest. Energia ruumis oli kõikidel päevadel täis pühendumust ja nalja ning väga häid küsimusi. Meie koolituspäevad möödusid väga hoogsalt ja tegusalt  ning lõbusa naeru saatel.

 

Mida me siis selle 3-päeva raames õppisime?
Me õppisime:
⊕ Millised on hästitoimivad ja edukad meeskonnad?
⊕ Kuidas luua sünergiat ja usaldust meeskonnas?
⊕ Kuidas coachida meeskondi soovitud tulemuseni?
⊕ Missuguseid erinevaid tööriistu ja tehnikaid kasutada meeskonna coachingus?
⊕ Kuidas juhtida teadlikkust ja vastutust meeskonnas?
⊕ Kuidas tugevdada meeskonna visiooni, missiooni ja kokkuleppeid?

 

Rahvusvaheliselt tunnustatud koolitaja

Meie meeskonna coachingu kursust käis koolitamas päikseline Kim Leischner. Kim lendas siia kohale üle ookeani Kanada imelisest linnas Vancouverist. Tal on ligi 20. aastane töökogemus liidrite arendamisel üle terve maailma. Kim on keskendunud sügavalt inimeste arengule rahvusvahelisel tasandil. Ta on elanud ja töötanud mitmes erinevas maailmapaigas, sh Hong Kongis, kus ta juhtis oma koolitusfirmat. Tänasel päeval jätkab Kim samal suunal, olles  koolitaja, arendaja ja coach rahvusvahelisel tasandil. Kim on ICF-i (International Coach Federation) poolt sertifitseeritud PCC (Professional Certified Coach) tasemel coach. Me oleme nii tänulikud, et Kim sai tulla siia Eestisse meie vahvat rahvusvahelist gruppi fassiliteerima. Kim’i profiiliga on Sul lähemalt võimalik tutvuda siin: http://erickson.edu/mentors/kim-leischner

 

Nüüd on Eestis juures rohkem kui 20 rahvusvaheliselt sertifitseeritud ja ICF-i poolt akrediteeritud meeskonna coachi, kes on valmis oma panuse andma selleks, et meeskonnad ja grupid jõuaksid koos sügava usalduse, sünergia ja võimsate tulemusteni. Julgustan teid meiega ühendust võtma ja antud lähenemise kohta täpsemalt uurima.

Siin on pilt meie rahvusvaheliselt sertifitseeritud meeskonna coachidest, kes kõik muudavad maailma üks vestlus korraga:

 

 

Järgmine meeskonna coachingu  kursus –  “High Performance Team Coaching” –  on meil plaanis korraldada juba 2019 aasta kevadel. Täpsed kuupäevad on hetkel veel kinnitamisel aga kui kursusel osalemine sind huvitab siis tasub ennast varakult kirja panna, sest kohtade arv on piiratud. Kirjuta signe@intelligentne.ee või helista 52 68 296 ja räägime programmist lähemalt.

 

#intelligentsed #intelligentnegrupp #coachingEestis #lahenduskesknecoaching #ericksoncoachinginternational #erickson #ericksoncollegeinternational #EricksonCollege #kimleichner #highperformanceteamcoaching #highperformingteams #bestcoachingtrainingintheworld #maailmaparimcoachingukursus #KanadaCoachinguVäljaõpe #coachingupraktika #praktiseerimecoachingut #InternationalCoachFederation #ICF #ICFGlobal #27freshgraduates #feelingsuperproudandhonoured