5 huvitavat arengublogi

18. aprill, 2017

Intelligentne meeskond  on silma peal hoidnud erinevatel huvitavatel arengu teemalistel blogidel, mis pakuvad loodetavasti ka Sulle rohkelt inspiratsiooni ja ideid. Uudistamistväärt blogisid on kaugelt rohkem kui 5, kuid toome siin välja meie meeskonna 5 lemmikut.

1. Marie Forleo blogi
Marie Forleod on nimetatud põnevaks seguks Richard Bransonist, Tony Robbinsist, Oprahst ja Jay-Z-st. Marie soovib, et iga inimene jõuaks oma kõrgeima potentsiaalini, leiaks üles oma unikaalse talendi ja muudaks läbi selle maailma. Ta kirjutab tihti ärist, elueesmärkidest, inspiratsioonist ning hirmude ja uskumuste ületamisest.

2. Tim Ferrise blogi
Tim Ferris on kirjutanud populaarse raamatu nimega “Neljatunnine töönädal”, mis on saadaval ka Eesti raamatupoodides. Timi blogi eesmärk on aidata suurendada Sinu igapäevatöö tulemuslikkust 10 kordselt, et Sul jääks aega teiste toredate tegevuste jaoks elus. Lisaks Timi enda blogipostitustele, leiab blogist palju huvitavaid intervjuusid külalisesinejatega.

3. Leo Babauta blogi
Leo Babauta blogi nimetusega  Zen Habits omab üle paari miljoni jälgija kõikjalt maailmast. Blogi väga lihtsakoeline välimus on taotluslik. Leo kirjutab peamiselt harjumuste muutmisest, eesmärkide saavutamisest ning hetkes elamisest. Ta on koostanud ka isikliku harjumuste muutmise programmi, millega huvilised saavad tema lehel liituda.

4. Michael Hyatti blogi
Michael Hyatt on tuntud mentor, kes on New York Times’i, Wall Street Journal’i, Amazoni and USA Today menuka bestselleri “Platform: Get Noticed in a Noisy World” autor. Raamatu pealkiri võiks eesti keeles kõlada kui “Platvorm:Kuidas mürarikkas maailmas märgatud olla”.
Oma blogiga soovib Michael aidata palju saavutanud inimestel saavutada veelgi enam. Teemad, millest ta armastab kirjutada on eneseareng, eestvedamine, tulemuslikkus ja erinevad platvormid tulemuste saavutamiseks.

5. Penelope Trunki blogi
Penelope on edukalt üles ehitanud neli erinevat startup’i ja teinud koostööd erinevate põlvkondadega. Oma blogis keskendub ta peamiselt karjäärinõuannetele Y-generatsioonile. Blogi on ühtviidi põnev nii Y-generatsiooni esindajatele kui ka nende vanematele ja lähedastele. Maailm milles me elame täna, erineb oluliselt maailmast, milles elasime 20-30 aastat tagasi. Penelope lähenemine teemale on huvitav ja omanäoline.