Intelligentne Grupp on Äripäeva koolitusettevõtete TOPis nr 1

29. oktoober, 2019

23. oktoobril ilmus Äripäeva erileht Koolitus, kus ilmub traditsiooniliselt igal aastal Eesti koolitusettevõtete paremik. Pabertrükis ilmunud Äripäeva esialgsetel andmetel oli Intelligentne Grupp saavutanud sel aastal auväärse teise koha.

Antud artikkel ilmus koos Intelligentse Grupi tegevjuhi, coachi ja koolitaja Eike poolsete mõtetega selle kohta, mida meie kliendid hindavad ja väärtustavad koolitusele tulles ning millised on käesoleval hetkel kõige popimad koolitusteemad.

 

Järgmisel päeval aga saime mitu kõnet oma armsatelt koostööpartneritelt ja klientidelt, kes soovisid meile õnne koolitusettevõtete TOP’is esimeseks olemise puhul. Meie olime aga segaduses kuna teadsime, et oleme TOP’is teisel kohal.

Nüüd on asi selge ja rõõmuga teavitame teile, et Intelligentne Grupp on 2019 aasta Koolitusettevõtete TOPis siiski esimene.

 

Äripäeva lehetoimetuses oli väikene segadus ja kuigi internetti läksid korrektsed andmed, siis trükilehte jõudsid valed andmed. Tegijatel ikka juhtub – siin ka Äripäeva poolne täpsustus:

 

Siin on käesoleva aasta edukate koolitusfirmade top 5:

 

 

 

Aitäh meie armsatele koostööpartneritele ja klientidele – üksi kiiresti, koos kaugele!