Intelligentne Grupp on Konkurentsivõimelisim mikroettevõte 2019

14. oktoober, 2019

Uskumatu aga tõsi – Intelligentne Grupp on Konkurentsivõimelisim mikroettevõte 2019! Hurraa, hurraaa, hurraaaa!

     

 

11. oktoobril tunnustati pidulikul auhinnagalal „Eesti parimad ettevõtted 2019“  Eesti kõige edukamaid ettevõtteid.

Ettevõtluse auhinna konkurss on riigi kõrgeim tunnustus silmapaistvatele ja edumeelsetele ettevõtetele, mis sel aastal antakse välja viies valdkonnas. Koostöös valdkonna asjatundjatega, kes hindavad nii ettevõtte majandusnäitajaid kui väärtuseid ja panust ühiskonda, vastavalt valitakse igas kategoorias välja kolm kõige märkimisväärsemat ettevõtet ehk auhinna nominenti, kellest selgitatakse parimad. Loe edasi ettevõtluse auhinna kohta siit: https://www.eas.ee/ettevotluseauhind/

Suur au oli olla üks nominentidest nii vingete ja edukate kandideerijate seas. Kui aga selgus, et Intelligentne Grupp on selle aasta “Konkurentsivõimelisim mikroettevõte 2019” võitja, oli meie üllatus väga suur.

See tunnustus sai võimalikuks tänu meie ülivingele ja ägedale meeskonnale, keda ühendavad ühtsed väärtused, professionaalne taust ning mõnus omavaheline koostöö. See on koosloodud vägi, mida kannab hea “vaib”/atmosfäär.

Suur, suur tänu meie klientidele selle piiritu usaldamise eest. Teie poolt esitatud väljakutsed on olnud meile arengumootoriks, mis koos on käivitanud nii vingeid ja positiivseid protsesse. Südantsoojendav on näha inimesi, kes teevad oma tööd suure pühendumuse ja rõõmuga. See rõõm on nii nakkav ja kaasakutsuv.  Aitäh, et olete usaldanud meid.

See hetk milles viibime praegu on täis tänutunnet ja suurt rõõmu. Need soojad sõnad ja positiivsed emotsioonid, mida see auhind on juba hetkel endaga kaasa toonud jääb meile meelde pikaks ajaks. Lubame, et hoiame lippu kõrgel ning siit edasi aina kõrgemale ja kaugemale.

 

Vaata ka Intelligentset Gruppi tutvustavat videot, mis on kokkupandud ERR-i vinge meeskonna poolt:

 

 

….ja uudista piduliku auhinnagala „Eesti parimad ettevõtted 2019“ pilte siit ja siit.

 

Hurraa, hurraa, hurraa ja suur, suur aitäh teile!

 

Tänuga
Intelligentne meeskond