Intelligentne Grupp tutvustab: Coachingu kolmapäev

27. september, 2023

Intelligentne Grupp on uhkusega käima lükanud uhiuue videote sarja “Coachingu kolmapäev”. Need videod on suunatud kõigile, kes soovivad süvendada oma teadmisi juhtimisest, coachingust, teenusedisainist ja teistest päevakajalistest teemadest, mis aitavad meil olla edukamad nii töös kui isiklikus elus.

Esimene episood on juba eetris!

Esimeses episoodis vestlesid koolitajad Eike Tõnismäe ja Agnes Pulk teemal, miks on juhtidel kasulik integreerida oma töösse nii coachingut kui ka teenusedisaini.

Coaching on suurepärane viis avastamaks töötajate, kolleegide ja isegi iseenda varjatud potentsiaali. Samal ajal aitab teenusedisain tagada, et pakutavad lahendused oleksid inimkesksed, innovaatilised ja tõeliselt efektiivsed. Kombineerides neid kahte, saavad juhid luua sünergilise efekti, mis tõstab organisatsiooni edukust. Vaata esimest episoodi siit!

Mis ees ootab?

Järgmises episoodis sukeldume innovatsiooni sügavustesse. Mis on innovatsioon? Kuidas teenusedisaini ja coachingu tehnikad aitavad juhtidel meeskondades innovatsiooni edendada? Need on küsimused, millele saame vastuseid järgmisel kolmapäeval.

Pärast innovatsiooni teemat võtame Eike ja Agnesega ette ühe veelgi pakilisema teema: muutuste ja ebakindlusega toimetulek. Elame aegadel, kus muutused on kiired ja ettearvamatud. Kuidas selles kaoses mitte ainult ellu jääda, vaid õitseda?

Liitu meiega!

Intelligentne Grupp toob sinuni väärtuslikud teadmised otse valdkonna ekspertidelt. Jälgi meid Facebookis ja saa osa sellest põnevast teekonnast!