Intelligentsed koolitajad käisid Brüsselis

3. november, 2016

Intelligentse Grupi koolitajad Eike ja Signe käisid oktoobrikuu lõpus Euroopa südames Brüsselis koolitamas tulevasi Euroopa liidreid.

Antud koolitus oli mõeldud kõikidele rahvusvahelistele Erasmus + koolitajatele, kes soovivad oma koolitusi ja seminare senisest efektiivsemalt ja põnevamalt õppida läbi viima. Osalejad olid Brüsselisse rännanud erinevatest Euroopa riikidest, Põhja-Ameerikast, Lõuna-Koreast ja Venemaalt.

Meie koolituse juhatas sisse Euroopa Komisjoni esindaja, kes rääkis osalejatele Erasmus + programmi võimalustest, strateegilisest partnerlusest ja sellest, mis on antud programmi laiem visioon rahvusvahelisel tasandil.

Siin on pilt Euroopa Komisjoni esindajast tegemas ülevaadet Erasmus+ programmist:

Adrian

Euroopa Komisjoni esindaja ettekanne osalejatele oli väga ülevaatlik, asjalik ja huvitav. Kokkuvõtvalt võib öelda, et Erasmus+ programmi eesmärk on toetada majanduskasvu, tööhõivet ning sotsiaalset võrdsust ja kaasatust edendava strateegia „Euroopa 2020” elluviimist ning ELi hariduse ja koolituse valdkonna strateegilise raamistiku HK 2020 eesmärkide saavutamist. Lähemalt antud programmi kohta saab edasi lugeda siit: https://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/node_et

 

Intelligentne esineja - intelligentne.ee

Meie koolitajate koolituse programmiga liitus ligi 30 noort ja entusiastlikku tuleviku liidrit, kes kõik seisavad hea selle eest, et Erasmus + programm oleks jätkusuutlik ja pakuks rahvusvahelisi arenemisvõimalusi kõikidele maailmanoortele.

Koolituse esimesel päeval keskendusime autentse koolitaja isikuomadustele,vaatlesime kuidas erinevaid isiksusetüüpe koolitusel ära tunda ja mida spetsiifiliselt peaks tegema selleks, et käivitada koolitusel/seminaril osalejate motivatsioon. Lisaks sellele tutvusime ühe geniaalse mudeliga, mille abil on võimalik kõikidel inimestel koostada üks hea ja autentne koolitus/seminar, praktiseerisime coachivate küsimuste küsimist ning tegime mitmeid lõbusaid harjutusi, mis tõid osalejate nägudesse palju rõõmu ja koolitusruumi lõbusat naeru.

Siin on pilt meist esimese päeva lõpus:

Happy Erasmus+ trainers - intelligentne.ee

 

Koolitajate koolituse teisel päeval rääkisime erinevatest hääletoonidest ja sellest kuidas erinevate hääletoonide abil on võimalik kaasata publikut.  Õppisime millise hääletooniga saab publikut sütitada ja inspireerida, millise hääletooniga suurendada kuulajate usaldust ning millise hääletooniga tekitada publikus soov sulle järgneda või sinu ideega liituda. Lisaks sellele õppisime kuidas kasutada erinevaid hääletoone ja coachivaid küsimusi kui üheskoos hästitöötavat sümbioosi.

Antud koolitajate koolituse eesmärk oli pakkuda Erasmus + koolitajatele erinevaid coachingu tööriistasid ja tehnikaid oma koolituste ja seminaride tõhusamaks läbiviimiseks.

Kõik koolitusel osalenud koolitajad said hariva ja kokkuvõtliku töövihiku, mis sisaldab sisutihedat informatsiooni kõige selle kohta mida osalejatel oli võimalik koolitusel kogeda.

Koolituse lõppedes said kõik koolitusel osalenud koolitajad Euroopa Komisjoni ja Intelligentse Grupi koostöös väljastatud tunnistused. Siin on pilt meie rõõmsatest koolitajatest koos oma tunnistustega:

Tunnistusega koolitajad - intelligentne.ee

 

Kui ka Sina tunned, et soovid olla parem esineja või õppida läbi viima ühte head koolitust või seminari siis võta meiega julgesti ühendust! Antud koolitajate koolitust on võimalik tellida nii eesti kui inglise keeles.

Võta meiega julgesti ühendust kas e-maili info@intelligentne.ee või telefoni 629 9260 teel.

Oleme alati valmis vastama Sinu küsimustele!