Tule koolituse “Juht kui coach” infopäevale!

10. märts, 2016

TULE TASUTA INFOPÄEVALE
Kutsume Sind ja Sinu kolleege osalema “Juht kui coach” koolituse infopäevale, mis toimub 23. märtsil kell 15.00-17.00 Tallinnas, Teaduspargis Tehnopol.
 
Koolituse “Juht kui coach” infopäevale on oodatud kõik meeskonnajuhid, personalijuhid ja tippjuhid, kes tahavad ennast ja oma organisatsiooni arendada. Muutused vajavad mõttekaaslust – tule koos kolleegiga!
 
MIS ON COACHIV JUHTIMINE JA MIKS ON COACHIV JUHTIMINE TÄNAPÄEVASES TÖÖKESKKONNAS OLULINE?
Coachiv juht tegutseb eesmärgipäraselt. Ta ei pea teadma kõiki vastuseid, ta ei ütle oma inimestele ette, mida ja kuidas teha. Ta kasutab küsimusi, mis aitavad inimestel ise lahendusteni jõuda. See aitab töötajatel jõuda sisemise motivatsioonini, annab inimestele tagasi vastutuse ja initsiatiivi.
 
Infopäeval tehakse ülevaade “Juht kui coach” koolituse sisulisest osast ja peatutakse põgusalt erinevatel tehnikatel, mida antud koolituspäevadelt on oodata.
 
Koolituse kohta saad täpsemalt edasi lugeda siit: https://intelligentne.ee/koolitused/coachingukoolitused/juht-kui-coach/
 
MILLAL: 23. märts, 2016
 
MIS KELL: 15.00 -17.00
 
KUS: Teaduspargis Tehnopol, ruumis Ceres (II korrusel), mis asub aadressil Akadeemia tee 21/1, 12618, Tallinn
 
KES INFOPÄEVA LÄBI VIIVAD?
Infopäeva viivad läbi koolitajad ja rahvusvaheliselt sertifitseeritud professionaalsed coachid RUTI EINPALU ja EIKE TÕNISMÄE.
 
PALJU MAKSAB?
Infopäeval osalemine on TASUTA! Vajalik eelnev registreerimine!
 
Anna meile oma osalemisest teada kas e-maili info@intelligentne.ee või telefoni 52 68 296 teel, et oskaksime Sind ja Sinu kolleege infopäevale oodata
 
Lae endale koolituse “Juht kui coach” infopäeva kutse alla siit: INFOPÄEVA KUTSE