Märtsikuus on Eestis 22 uut rahvusvaheliselt sertifitseeritud lahenduskeskset coachi

18. november, 2020

Novembrikuu keskel alustas taas meie rahvusvaheline coachingu väljaõppe programm –  “The ART & Science of Coaching. Antud programmi on maailmas läbinud ligi 50 000 inimest (sh Kanadas, Ameerikas, Venemaal, Hiinas, Armeenias, Austrias, Brasiilias, Bulgaarias, Tšehhis, Gruusias, Ungaris, Indias, Indoneesias, Itaalias, Lätis, Leedus, Kasahstanis, Norras, Poolas, Portugalis, Rumeenias, Serbias, Slovakkias, Singapuris, Taimaal, Türgis ja Ukrainas).

Eestis toimub antud väljaõpe juba 2013. aastast alates ja eelnevalt on programmi läbinud enam kui 150 inimest. Käesoleval aastal liitus meie rahvusvahelise coachingu väljaõppega 22 uut ja inspireerivat tulevast lahenduskeskset coachi. Juba vähem kui 4 kuu pärast on meie tulevased coachid valmis olema kaaslaseks Sinu sisemiste ressursside avastamisel, et neid Sinu soovide ja eesmärkide nimel reaalsuseks muuta.

 

Meie rahvusvaheline coachi väljaõpe koosneb neljast esinevast moodulist:

+ MOODUL 1 (Sissejuhatus coachingusse)
Esimese mooduli keskseks küsimuseks on:  “Mida ma tahan?” ja fookuseks on inspiratsioon.

+ MOODUL 2  (Tööriistade moodul)
Teise mooduli keskseks küsimuseks on:  “Kuidas Sa võiksid selle saada?” ja fookuseks on rakendamine.

+ MOODUL 3  (Väärtuste moodul)
Kolmanda mooduli keskseks küsimuseks on:  “Miks on see see minu jaoks oluline?” ja fookuseks on pühendumine.

+ MOODUL 4  (Integratsiooni moodul)
Neljanda mooduli keskseks küsimuseks on:  “Kuidas ma tean, et olen oma eesmärgi saavutanud?” ja fookuseks on teadmiste integreerimine.

Kokku kestab antud väljaõpe 128 tundi. Täpsemalt saab edasi lugeda ja materjale allalaadida siit: https://intelligentne.ee/koolitused/coachingukoolitused/icf-coachingu-programm/

 

Meie treener esimeses moodulis on Portugali päritolu rahvusvaheline treener SILVIA VIOLA. Ta on juristi haridusega rahvusvaheline treener, kes on viimased 20 aastat koolitanud ja olnud mentoriks paljudele noortele advokaatidele ja tulevastele coachidele. Alates 2010. aastast on ta aktiivne coach ja koolitaja Ericksoni koolitajate peres ning loonud läbi oma loomingulise ja innovatiivse lähenemise vingeid koolituskogemusi paljudele coachidele. Ta on ICF-i PCC tasemel coach, kes lisaks koolitamisele on ka mentor paljudele coachi sertifikaati taotlevatele coachidele.

Silvia on hingelt inimeste arendaja ja usub, et meis kõigis on olemas sügavad ressurssid, et muuta maailm lahenduskesksemaks üks vestlus korraga . Ta väga ootab teie kõikidega kohtumist.

Siin on pilt meie inspireerivast treenerist:

 

Meie esimene moodul möödus sel aastal mõnevõrra teistmoodi, kui on see möödunud meie eelnevatel aastatel. Seda peamiselt seetõttu, et esimest korda Erickson Estonia ajaloos oli tegemist meil hübriid-koolitusega, kus osad osalejad osalesid coachi väljaõppes veebi vahendusel ning kohalolijatel tuli üksteise suhtes hoida vahet ning kanda maske.

Siiski oli esimene moodul hästi põnev ja põhjalik, sai juurde palju inspireerivaid teadmisi, tööriistu ja tehnikaid ning tänu vingetele uutele tulevastele coachidele oli see ka erakordselt mõnusa ja lõbusa atmosfääriga koosõppimine. Siin on pilt meie tulevastest lahenduskesksetest coachidest, kes on valmis muutma maailma üks vestlus korraga:

 

 

Kui Sa tunned, et sooviksid coachingut kogeda või seda õppida, siis võta meiega julgesti ühendust.

E-mail: info@intelligentne.ee  või  signe@intelligentne.ee
Telefon: 52 68 296