Rahvusvahelised meeskonna coachid väestavad meeskondasid üks vestlus korraga

31. august, 2020

Augustikuu viimasel nädalal, 27.-29. august,  toimus meie rahvusvaheline meeskonna coachingu kursus – “High Performance Team Coaching”. See on koolitus, mis on mõeldud kõikidele coachidele ja juhtidele, kes lisaks individuaalsele coachingule soovivad ka erinevaid meeskondasid ja gruppe coachida.

Meie seekordne meeskonna coachingu kursus “High Performance Team Coaching” pidi algselt toimuma mais, kuid erinevate piirangute tõttu lükkus see edasi augustisse. Kokkutulnud tulevased meeskonna coachid olid täis suurt pühendumust ja soovi meeskonna coachingut praktiseerida. Antud kolme päeva jooksul sai kuhjaga nalja ja palju praktikat. Õppisime selgeks meeskonna coachingu mudeli, uurisime kuidas meeskondasid tulemuslikult käivitada, kuidas avastada meeskonnas peituv tarkus ning kuidas seda rakendada igapäevases elus.

 

Mida me siis selle 3-päeva raames õppisime?

Me õppisime:
⊕ Millised on hästitoimivad ja edukad meeskonnad?
⊕ Kuidas luua sünergiat ja usaldust meeskonnas?
⊕ Kuidas coachida meeskondi soovitud tulemuseni?
⊕ Missuguseid erinevaid tööriistu ja tehnikaid kasutada meeskonna coachingus?
⊕ Kuidas juhtida teadlikkust ja vastutust meeskonnas?
⊕ Kuidas tugevdada meeskonna visiooni, missiooni ja kokkuleppeid?

 

Rahvusvaheliselt tunnustatud koolitaja

 

Meie koolitaja “High Performance Team Coachingu” raames oli pikaajalise rahvusvahelise kogemusega coach ja koolitaja PAULIUS RATE. Ta on PCC taseme coach, kes on alates 2010. aastast teinud juhtimiskoolitusi nii tippjuhtidele, kui ka keskastmejuhtidele. Paulius naudib koolitusi, kus tal on võimalik olla osa juhtide teadlikuse avardamise protsessis ning anda oma osa, et inimene saaks ühenduse oma sisemise potentsiaali ja väega. Enne coachingu maailma sisenemist töötas Paulius enam kui 15 aastat panganduses ja telekommunikatsioonis. Ta on leedu juurtega koolitaja, kes valdab lisaks leedu keelele emakeele tasandil ka inglise ja vene keelt.
*
Tänu Paulius’e suurepärasele juhendamisele on Eestis juures grupp vingeid meeskonna coache, kes kõik annavad oma panuse meeskondade senisest tõhusamale arendamisele, meeskonnaprojektide senisest efektiivsemale läbiviimisele ja väestamisele läbi meeskonna coachingu metoodika.

Siin on pilt meie rahvusvaheliselt sertifitseeritud meeskonna coachidest, kes kõik muudavad maailma üks vestlus korraga:

 

 

Järgmine meeskonna coachingu  kursus –  “High Performance Team Coaching” –  on meil plaanis korraldada juba 2021 aasta kevadel. Täpsed kuupäevad on hetkel veel kinnitamisel aga kui kursusel osalemine sind huvitab siis tasub ennast varakult kirja panna, sest kohtade arv on piiratud. Kirjuta signe@ intelligentne.ee või helista 52 68 296 ja räägime programmist lähemalt.

 

#intelligentsed #intelligentnegrupp #coachingEestis #lahenduskesknecoaching #ericksoncoachinginternational #erickson #ericksoncollegeinternational #EricksonCollege #pauliusrate #highperformanceteamcoaching #highperformingteams #bestcoachingtrainingintheworld #maailmaparimcoachingukursus #KanadaCoachinguVäljaõpe #coachingupraktika #praktiseerimecoachingut #InternationalCoachFederation #ICF #ICFGlobal #feelingsuperproudandhonoured