Tule infoseminarile 6.oktoobril kell 15:00!

20. september, 2016

 Tule infoseminarile, 6-okt, 2016

21.sajandi väljakutsed organisatsioonile ja kuidas nendega toime tulla?

Infoseminari korraldajate eesmärk on anda ülevaade 21. sajandi organisatsioonile esitatavatest  väljakutsetest. Millised on need muudatused, mille ees tänased organisatsiooni seisavad  ja  kuidas nendega toime tulla?  Teemast teeb ülevaate meie juhtivkoolitaja Anu Virovere Phd.

Edasi on võimalus saada ülevaade erinevatest arengumeetoditest nagu coaching, mentorlus, enneagramm, leadership, suhtlemise psühholoogia jne. Ülevaate antud teemadest teevad Intelligentne Grupp juhtivkoolitajad ja coachid Eike Tõnismäe, Jaana Susanna Liigand-Juhkam, Anu Virovere, Signe Tõnismäe jt.

Seminarile on oodatud kõik inimesed, kes tunnevad huvi uute suundade ja meetodite vastu organisatsiooni juhtimises , meeskonnatöös- ja töötajate arendamises.

MILLAL: 6. oktoober kell 15:00-17:00

KUS: Seminar toimub Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuses Mektory ärimudelite laboris (ruum nr 108), mis asub  aadressil Raja 15, 12618, Tallinnas. Seminari lõppedes on võimalik tutvuda Mektory majaga.

PARKIMINE: Mektory maja vastas üle tee on suur tasuta parkla

PALJU MAKSAB? Infoseminaril osalemine on TASUTA. Osalejatele pakutakse maitsvat kohvi, uudset informatsiooni ja huvitavaid materjale.  Vajalik eelnev registreerimine!

Registreeri kas e-maili: info@intelligentne.ee või telefoni (+372) 52 45 166 teel.