Uus koolitus – The Art & Science of Mindfulness

10. september, 2019

Kõik on uus septembrikuus ja meil on teile üks vinge uudis – esimest korda toimub Eestis Ericksoni mindfulnessi koolitus! Mindfulness’i sõnale on sarnaselt coachingu sõnaga otsitud erinevaid vasteid – kui soovite võib see olla meeleärksus, teadvelolek või midagi muud. Kindel on aga see, et tegemist on ühe vinge programmiga ja nimi meest ei riku.

Nüüd aga programmist lähemalt – Erickson’i uus ja innovatiivne programm “The Art & Science of Mindfulness” aitab sul läbi erinevate tehnikate integreerida suuremat teadlikkust oma igapäevastesse tegevustesse. Antud programm on ülesehitatud erinevatele tehnikatele ja praktikatele. Mindfulnessaitab suurendada fookust ja keskendumisvõimet, liikuda reaktiivsest käitumisest reflektiivse käitumise suunas, elada lähtuvalt oma laiemast visioonist ja väärtustest, olla parem kuulaja, anda vähem hinnanguid ning tõsta eneseteadlikkus täiesti uuele tasemele.

Uuringud näitavad, et paljud tippjuhid Fortune 500 ettevõtetest kasutavad lihtsaid ja efektiivseid hingamisharjutusi ja teisi mindfulnessi praktikaid, et olla seeläbi rohkem kohal ja emotsionaalselt tasakaalus. Antud praktikate rakendamine aitab juhtidel olla ühenduses oma laiema visiooniga ning tunda suuremat rahulolu igast päevast. Kaasates mindfulness’i praktikaid oma igapäevastesse tegevustesse on kõikidel inimeste võimalik suurendada eneseteadlikkust  ja elada väärtuspõhist elu.

 

Programmi toimumisaeg ja koht

Koolitus toimub 6.-8. detsember, 2019 Tallinna kesklinnas.

 

Programmi maht ja maksumus

⊕ Programm kestab 3-päeva
⊕ Programm on ICF-i poolt akrediteeritud ja annab 20 ICF CCEUpunkti  (13.75 ICF Core Competencies)
Programmi maksumus on 963€ (+km).Kuni 31.10.2019 kehtib soodushind 867€ (+km)

 

Registreerimine ja lisainformatsioon

Koolitusel osalejate arv on piiratud, et tagada osalejatele võimalikult hea õpikeskkond.  Võta meiega ühendust ja uuri programmi kohta lisa telefonil 52 68 296 või e-maili teel signe@intelligentne.ee

 

UUDISTA PROGRAMMI TUTVUSTUST YOUTUBE KESKKONNAST SIIT: https://youtu.be/Oara9l2flSs

LAE ALLA MINDFULNESSI TUTVUSTAV INFOLEHT SIIT: Mindfulness programmi tutvustus