Väärtuspõhised coachid muudavad maailma üks vestlus korraga

4. veebruar, 2019

Jaanuarikuu lõpus toimus meie rahvusvahelise coachingu väljaõppe The ART & Science of Coaching kolmas moodul ehk VÄÄRTUSTE MOODUL.

Kolmanda mooduli keskseks küsimuseks on “Miks on see minu jaoks oluline?”.  Mooduli eesmärk on aidata kliendil saada veelgi sügavam ühendus oma väärtuste, uskumuste ja annetega ning aidata teadvustada, kas kavandatud tee on kooskõlas kliendi väärtustega ja toetab tema põhiolemust. Läbi väärtuste teadvustamise toimub väärtuste laiem integratsioon kliendi tööprotsessi ja ellu.

Selle 4-päeva jooksul, 23. -26. jaanuar, keskendusime väärtuste avastamisele ja väärtuste rakendamisele. Uudistasime, mis vahe on väärtustel, uskumustel ja printsiipidel ning kuidas elada selliselt, et kõik need eelmainitud toimiksid inimese hüvanguks. Tegelesime väärtuste ühendamisega ja vaatlesime kuidas hakkama saada väärtustega kaasnevate hirmudega. Lisaks sellele õppisime ja praktiseerisime erinevaid tööriistu mida coachid saavad kasutada erinevate väärtusprotsesside juhtimiseks. Peatusime põgusalt ka meeskonna coachingu teemal ning uurisime mida kaasab endas pikaajaline coachingu suhe kliendiga.

Siin on pilt meie tulevastest lahenduskesksetest coachidest:

 

MEIE TREENER

Meie kolmanda mooduli treener oli Kim Leischner.

Kim lendas siia kohale üle ookeani Kanada imelisest linnas Vancouverist, kus asub ka Ericksoni peakontor. Tal on ligi 20. aastane töökogemus liidrite arendamisel üle terve maailma. Kim on keskendunud sügavalt inimeste arengule rahvusvahelisel tasandil. Ta on elanud ja töötanud mitmes erinevas maailmapaigas, sh Hong Kongis, kus ta juhtis oma koolitusfirmat. Tänasel päeval jätkab Kim samal suunal, olles  koolitaja, arendaja ja coach rahvusvahelisel tasandil. Kim on ICF-i (International Coach Federation) poolt sertifitseeritud PCC (Professional Certified Coach) tasemel coach.

Kim’i profiiliga on Sul lähemalt võimalik tutvuda siin: http://erickson.edu/mentors/kim-leischner/

 

INFOKS!  Kim tuleb Eestisse taas kevadel,  maikuus, kus teil on võimalus temaga kohtuda kolmel korral: Emotsionaalse Intelligentsuse kursusel “Expanding Emotional Intelligence”, meeskonna coachingu kursusel High Performance Team Coaching ja coachide ning Äripäevaga koostöös korraldatud konverentsil Coaching 2019.

 

Meie seekordne moodul möödus väga sügavate protsesside ja praktika valguses. Siin on mõned pildid meie suurepärastest coachidest tegemas coachingu praktikat:

        

 

 

 

Antud coachingu väljaõpe kohta saab lähemalt edasi lugeda siit: https://intelligentne.ee/koolitused/coachingukoolitused/icf-coachingu-programm/

Anna meile endast julgesti teada kui soovid programmiga liituda või programmi sisust täpsemalt teada saada. Helista 52 68 296 või kirjuta signe@intelligentne.ee

 

#intelligentsed #intelligentnegrupp #coachingEestis #lahenduskesknecoaching #ericksoncoachinginternational  #erickson #ericksoncollegeinternational #EricksonCollege #KimLeichner #bestcoachingtrainingintheworld #maailmaparimcoachingukursus #KanadaCoachinguVäljaõpe  #InternationalCoachFederation  #ICF #ICFGlobal  #ICFEstonia @intelligentsed #lahenduskesknecoaching #solutionfocusedcoaching #miltonerickson