Annika Sööt

Tulevikutreener (lahenduskeskne coach), inspireerija ja ettevõtja

Coachi kvalifikatsioonid

Certificate of completion “The Art & Science of Coaching “ 128 h, Erickson College International

Kes ma olen inimese ja coachina?

Minu eesmärk on inspireerida inimesi avanema, et nad saavutaksid tasakaalu ja eneseteadlikkuse. Seeläbi õpivad inimesed rohkem märkama ja elu väärtustama.

Et mina coachina märkaksin ja oleksin teadlik:

  • Omandasin Eesti NLP Instituudis NLP Practitioneri ja NLP MASTER Practitioneri tasemel teadmised. See oli sügav kohtumine eelkõige iseendaga ja andis võimsa tööriistakasti, mille abil suudan avada inimeste potentsiaali.
  • Tasakaalu otsingutel juhtis elu mu Kundalini jooga õpinguteni Karam KRIYA School (London). Olen joogaõpetaja alates 2013. aastast, kandes vaimset nime Siri Chand Kaur.
  • Oma tõelise kutsumuse, inimese avamise integreerimiseks õppisin lahenduskeskset coachingutErickson Coaching International’is.

Olen sära, inspiratsiooni ja naeratuse maaletooja

Minu eluülesanne on süüdata inimesed särama. Aitan oma klientidel saada ühendust nende sisemise tarkuse ja väärtustega. Toetan tasakaalu leidmisel, et inimesed oleksid teadlikud, kes nad on ja mida nad kõike suudavad ehk millised piiramatud võimalused neil on. Lükkan inimesed pehmelt muutustesse, elavasse ellu. Inimesed on suurepärased!

Oman üle 10 aastast kogemust finants- ja kindlustuskorporatsioonide müügiorganisatsioonide liidrina. Minu professionaalne elu olnud väga tihedalt seotud inimeste juhtimise ja arendamisega. Süsteemi vaatest protsesside ja strateegiate juhtimise ja tulemuslikkuse kasvatamisega.

Minu jaoks on kõige süda, algus ja lõpp INIMENE. Ükski protsess, strateegia ei tööta ilma inimeseta. Muutused algavad ja lõpevad inimesega.

Usun, et minu kogemused juhina, coachina, joogaõpetajana, emana ja minu isiklikud elumuutvad otsused inspireerivad ka minu kliente soovima ülesse leida seda muutust, mida nad otsivad, et elada täiel rinnal. Olen küps, et olla Sulle giidiks sel teekonnal!

 Kellele suudan luua kõige enam arenguväärtust?

  • Organisatsioonide ja ettevõtete juhtidele, tippspetsialistidele ja võtmeisikutele, kel on tahe avastada oma piiramatuid sisemisi ressursse või juhtida oma meeskond läbi muudatuste uuele tasemele või neile, kes on hetkel otsimas uut suunda, lahendust või väljakutset.
  • Kõigile inimestele, kes tunnevad, et midagi peab muutuma, kes on otsijad ja kes coachist leiavad võimsate küsimustega giidi.

Kontaktid

Annika Sööt
E-mail: annikasoot@gmail.com
Telefon: (+372) 52 42 991