Mis on ICF?

 ICF ( International Coach Federation) on ülemaailmne professionaalseid coache ühendav organisatsioon, mis loodi 1995 aastal. Sellel aastal täitus organisatsioonil 20 juubeliaasta. Tänasel päeval kuulub organisatsiooni üle 20000 professionaalse coachi enam kui 100 riigist.

ICF tegeleb coachingu professionaalsuse arendamisega ja reguleerib coachingu programmidele, koolidele, meediaväljaannetele ja   praktiseerivatele coachidele kehtestatud kõrgeid eetilisi ja professionaalseid standardeid. ICF annab välja nii koolitusprogrammidele kui coachidele ICF sertifikaate, mis annavad tunnistust koolitusele või coachile omistatud konkreetsest tasemest.

Lisaks annab ICF välja kord kuus ilmuvat oma ajakirja, viib läbi ulatuslikke uuringuid, korraldab erinevates vormides coachingu kogemuste vahetamist nagu coachingu päevad, rahvusvahelised ja regionaalsed konverentsid jne.

Intelligentse Grupi poolt  esindatud Erickson College International on ICF poolt tunnustatud kui üks maailma juhtivamaid ja kvaliteetsemaid coachingu õppe pakkujaid ja arendajaid.

ICF_20Logo