The Art and Science of Coaching (ICF)

AVALIK KOOLITUS

TULE ÕPI PROFESSIONAALSEKS COACHIKS!

Lahenduskeskse coachingu tehnikate abil on Sul võimalik avastada iseenda, kliendi või oma meeskonna tõelised eesmärgid, laiem visioon ning leida efektiivne tegevuskava parimaks tulemuseks. Tule ja omanda uus eriala!

“The ART & Science of Coaching” koolitusprogramm koosneb neljast 4-päevasest moodulist (4 x 4 päeva) mahus 128 akadeemilist tundi (ICF Core Competency Hours) ehk 16 päeva. Sellele lisandub 24 akadeemilist tundi iseseisvat tööd. Koolitust viivad läbi rahvusvaheliselt tunnustatud ICF’i (International Coach Federation) kõrgemaid tasemeid omavad coachingu treenerid, kellel on pikajaline kogemus antud programmi läbiviimisel.

Lae endale alla lahenduskeskset coachingut tutvustav materjal siit: MIS ON LAHENDUSKESKNE COACHING?

 

MOODULITE TUTVUSTUS

MOODUL I ehk SISSEJUHATUS COACHINGUSSE
Esimese mooduli keskseks küsimuseks on: “Mida ma tahan saavutada oma töös ja elus?”. Antud moodulis õpitakse püstitama selgeid eesmärke, loovaid lahendusi ja kasutama uusimaid coachingu tööriistu, et käivitada ja juhtida kliendi sisemist motivatsiooni. Moodulis liigutakse samm sammult sügavamale lahenduskeskse coachingu meetodi olemusse.

MOODUL II ehk TÖÖRIISTADE MOODUL
Teise mooduli keskseks küsimuseks on “Kuidas ma jõuan oma eesmärgini?”.  Läbi erinevate meetodite on tähelepanu kliendi suhetel, strateegial ja kavandatud plaani looval elluviimisel. Kliendi liikumist raamistab keskkond ja aeg. Antud moodulis keskendume lahenduskeskse coachingu tööriistadele, õpime kuidas töötada aja ja prioritiseerimisega, vaatame milliseid tööriistasid ja nippe kasutades saavutame parima tulemuse ning uudistame kuidas juhtida loovust.

MOODUL III ehk VÄÄRTUSTE MOODUL
Kolmanda mooduli keskseks küsimuseks on “Miks on see minu jaoks oluline?”.  Mooduli eesmärk on aidata kliendil saada veelgi sügavam ühendus oma väärtuste, uskumuste ja annetega ning aidata teadvustada, kas kavandatud tee on kooskõlas kliendi väärtustega ja toetab tema põhiolemust. Läbi väärtuste teadvustamise toimub väärtuste laiem integratsioon kliendi tööprotsessi ja ellu.

Selle 4-päeva jooksul keskendutakse väärtuste avastamisele ja väärtuste rakendamisele kliendi hüvanguks. Tegeletakse väärtuste ühendamisega ja vaadeltakse kuidas hakkama saada väärtustega kaasnevate hirmudega. Lisaks sellele õpitakse ja praktiseeritakse erinevaid tööriistu mida coachid saavad kasutada erinevate väärtusprotsesside juhtimiseks. Antud moodulis peatume põgusalt ka meeskonna coachingu teemal ning uurime mida kaasab endas pikaajaline coachingu suhe kliendiga.

MOODUL IV ehk  TEADMISTE & OSKUSTE INTEGRATSIOONI MOODUL
Neljanda mooduli keskseks küsimuseks on ”Kuidas ma tean, et ma olen saavutanud oma eesmärgi?”.  Viimases moodulis vaadatakse üle kõik eelnevad moodulid, et luua laiem pilt lahenduskeskse coachingu mudelist. Mooduli põhieesmärgiks on ühendada kõik seni omandatud teadmised ja kogemused ning integreerida need kliendi eesmärkidega. Õpitakse laiendatud kommunikatsiooni, pööratakse tähelepanud nn. motiveerivale sõnavarale ja oma suhtlemisstiili mitmekesistamise võimalustele ning uudistatakse metaprogrammide olemust. Õpitud teadmisi ja oskusi testitakse kirjalikult.

Programm viiakse läbi inglise keeles eesti keelse sünkroontõlkega. Lõpetajad saavad Erickson College Internationali sertifikaadi nimetusega Professional Coach (PC).

Meie lahenduskeskse coachingu koolitusprogramm on akrediteeritud ICF-i (International Coach Federation) poolt ja selle edukalt lõpetanud rohkem kui 41 500 inimest üle maailma (rohkem kui 45. erinevas asukohas).

 Lae endale alla moodulite tutvustus siit: COACHINGU KOOLITUSPROGRAMMI MOODULITE TUTVUSTUS, 2022-2023

 

AJAKAVA

2022-2023 programmi moodulid on planeeritud järgmistel kuupäevadel:

Moodul 1 = 9.- 12. november, 2022
Moodul 2 = 7.-10. detsember, 2022
Moodul 3 = 25. -28. jaanuar, 2023
Moodul 4 = 1. – 4. märts, 2023

 

2023/2024 programmi kuupäevad selguvad lähiajal

INFOPÄEVAD

Korraldame rahvusvahelist coachingu väljaõpet “The Art & Science of Coaching” tutvustavaid  e-infopäevasid. Infopäeval osalemine on TASUTA, kuid vajalik on eelnev registreerimine.

Kirjuta info @intelligentne.ee ja uuri lähemalt.

 

PROGRAMMI HIND

Programmi hind 2022/2023  on  1070 € mooduli kohta. Antud hinnale lisandub käibemaks. 

Programmi eest on võimalik tasuda ka osade kaupa. Samast ettevõttest osalejatele pakume väljaõppes osalemist erihinnaga.  Küsi personaaset pakkumist!

TOIMUMISKOHT

Koolitused toimuvad Tallinna kesklinnas ja paralleelselt online keskkonnas Zoom.

 

SIHTRÜHM

Coachingu koolitusprogramm sobib kõikidele inimestele, kellel on soov rakendada coachingu põhimõtteid oma töö valdkonnas või alustada tööd coachina. Sobib juhtidele, kes  on huvitatud oma organisatsiooni ja meeskonna arendamisest. Õpingutega alustamiseks eritingimusi ei ole. 

Koolituse läbinu on professionaalne ICF-i poolt akrediteeritud koolitusprogrammi läbinud sertifitseeritud coach organisatsioonidele  ja/või eraisikutele.

KOOLITAJAD

Koolitusi viivad läbi Erickson College International treenerid Kim Leischner ja Maciej Swiezy.

Kim Leischner
on Kanadast pärit üle 20.aastase kogemusega coach ja treener, kes on antud programmi üks kogenumaid treenereid, olles õpetanud sama programmi nii Ameerika Ühendriikides, Kanadas, Hiinas ja paljudes Euroopa riikides. Kim on ICF-i (International Coach Federation) poolt sertifitseeritud PCC (Professional Certified Coach) tasemel coach.  Samuti on ta läbinud erinevaid treenerite koolitusi ning juhtinud isklikku koolitusfirmat Hong Kongis. Kimil on suur kogemustepagas ettevõtete ja ka eraisikute coachimisel.

Maciej Swiezy on Poola päritolu ICF-i (International Coach Federation) poolt sertifitseeritud PCC (Professional Certified Coach) tasemel coach. Maciej omab doktorikraadi psühholoogias ning töötab igapäevaselt Poola vanima ülikooli Jagiellonian University koolituskeskuses. Maciejl on lisaks  programmi “The Art and Science of Coaching” läbiviimisele, suur kogemus koolituste läbiviijana erinevates rahvusvahelistes ja Poola ettevõtetes. Samuti on ta töötanud coachina paljude keskastme- ja tippjuhtidega. Maciej on väga süsteemne ja professionaalne treener, kes suudab omandatu suurepäraselt õppijale edasi anda.

KOOLITUSE ÕPPEKAVA

Õppekava The Art and Science of Coaching

REGISTREERIMINE JA LISAINFORMATSIOON

Coachingu koolitusprogrammi  “The ART & Science of Coaching”  registreerimiseks on vaja ära täita registreerimisvorm. Kirjuta meile info@intelligentne.ee ja saadame Sulle registreerimisvormi  e-mailile.

 

UURI LISA!

E-mail: info @ intelligentne.ee  või  signe @ intelligentne.ee
Telefon: 52 68 296 või 56 673 831

Või saada oma küsimus/kommentaar siit kaudu: