Coaching koos süsteemse konstellatsiooniga

TUTVUSTUS

See uuenduslik coachide koolitusprogramm tutvustab coachidele, superviisoritele, mentoritele ja teistele inimestega tegelevatele professionaalidele süsteemse konstellatsiooni mõjukat metoodikat.

Alles viimasel ajal on hakatud tunnustama selle meetodi potentsiaali coachingu valdkonnas ning nägema seda kui vahendit teadvustamise ja lahenduse leidmise protsessi avardamiseks.

Süsteemne konstellatsioon on metoodika, mida saab edukalt ühendada International Coaching Federation’i ehk ICF-i kompetentsidega. See lähenemine aitab kaasa väärtuslike sisemiste avastuste, informatsiooni ja erinevate ideede leidmisele coachingu sessioonis.

Süsteemse konstellatsiooni meetod aitab coachidel näidata kliendile palju laiemat infohulka, mis hetkel on kliendi väljas ning millest kliendil on võimalus näha uudseid seoseid ja kogeda taipamisi, mis muidu võivad jääda nähtamatuks.

Koolituse eesmärgiks on:
⊕ süvendada osaleja arusaama sellest, kuidas süsteemse konstellatsiooni meetodit coachingus rakendada;
⊕ tõsta teadlikkust sellest, kuidas muudatused  süsteemis avaldavad kohest mõju erinevatele elu valdkondadele laiemalt;
⊕ tutvustada nelja peamist süsteemset põhimõtet, mis annavad laiema konteksti kuulamisele, küsimuste esitamisele ja kliendi läbimurrete saavutamisele;
⊕ suurendada kohalolu coachingus läbi isikliku kogemuse ja enesereflektsiooni;
⊕ avardada ICF-i 8 tuumkompetentsi, tuues sinna veelgi rohkem ressurssi;
⊕ suurendada enesekindlust ja kompetentsi läbi paindlike kaardistamistehnikate, mis aitavad kaasa kliendi taipamistele ja tulemustele;
⊕ õppida süsteemse konstellatsiooni metoodikat kasutama nii individuaalses kui grupi coachingus.

Vaata ka koolituse õppekava: Coaching koos süsteemse konstellatsiooniga

KELLELE ON KOOLITUS MÕELDUD?

Antud programm on sobilik kogemustega coachidele, kes tahavad avardada oma coachingu sessioone ning tuua kliendile nähtavaks veelgi laiemat infovälja ja vaadata seda infot süsteemsel tasandil.

Süsteemne lähenemine coachingus lisab coachide igapäevapraktikasse inspireerivaid kogemusi ning toob kaasa uusi arenguid nii isiklikul kui professionaalsel tasandil

Selle tervikliku meetodi õppimiseks ja tõhusaks kasutamiseks on vaja mõista, et meie klientide jaoks hoitava ruumi kvaliteet on otseselt seotud terviklikkusega, mida me suudame näidata ja võimaldada kliendil seda enda tasandil kehastada.

Süsteemse coachingu  programm on väga praktiline ja aitab coachidel kõigepealt kogeda seda kõike enda tasandil, et seejärel rakendada samu põhitõdesid ka oma töös klientidega.

Koolitusel arendatakse olulist oskust, kuidas samm-sammult arendada veelgi suuremat kohalolu, avatust, empaatiat ja julgust olla haavatav, et tõsta nii iseenda kui teiste õppijate õpikogemust.

Antud programmi lõpetajad saavad tunnistuse koos 28 ICF CCE punktiga, millest 17 CCE punkti on põhipädevusega seotud punktid (Core Competencies) ja 11 CCE punkti on ressursside arendamisega seotud punktid (Resource Development).

Antud punkte saab kasutada International Coaching Federation’is ehk ICF-is akrediteerimise uuendamise tarbeks.

KOOLITAJAD

Meie treener on päikseline KIM LEISCHNER, kes on ICF MCC taseme professionaalne coach, mentor ja ettevõtja. Kim lendab siia kohale üle ookeani Kanada imelisest linnas Vancouverist.

Tal on üle 30 aastane töökogemus liidrite arendamisel üle terve maailma. Kim on keskendunud sügavalt inimeste arengule rahvusvahelisel tasandil, koolitades ICF-i poolt akrediteeritud programme erinevates riikides üle maailma. Ta on elanud ja töötanud mitmes erinevas maailmapaigas, sh. Hong Kongis, kus ta juhtis oma koolitusfirmat.

Tänasel päeval jätkab Kim samal suunal, olles  koolitaja, arendaja ja coach rahvusvahelisel tasandil.

Kimi profiiliga on lähemalt võimalik tutvuda siin: www.kimleischner.com.

NB! Koolitust viiakse läbi inglise keeles. Vajadusel on võimalik sünkroontõlge.

KOOLITUSE MAHT

32 akadeemilist tundi ehk 4 päeva.

TOIMUMISAEG JA -KOHT

Koolitus toimub 12.-15.03.2025 Tallinnas.

HIND

⊕ Programmi maksumus on 1285€ (+km).
⊕ Kõikidele ICF GLOBAL või ICF ESTONIA liikmetele kehtib soodushind -5% ehk 1220€ (+km).
⊕ Kõikidele Ericksoni coachidele kehtib soodushind -15% ehk 1092€ (+km).
⊕ Samast ettevõttest mitme inimese osalemisel küsi soodustust!

Osavõtutasu sisaldab koolitusmaterjale ja kohvipause.

LISAINFORMATSIOON JA REGISTREERIMINE

Võta meiega julgesti ühendust!

E-mail: info@ intelligentne.ee

Telefon: (+372) 629 9260

Või registreeri kohe: