Coachingu ja teenusedisaini innovatsioon juhtimises

Kuidas muuta protsessid lihtsaks, töötajad rõõmsaks ja kliendid rahulolevaks?

Praktiline tööriistakast meeskonna ja protsesside juhtimiseks

TUTVUSTUS

“Coachingu ja teenusedisaini innovatsioon juhtimises” on koolitus, mis toob sinuni coachingu ja teenusedisaini parimad praktikad, et muuta igapäevane juhtimine ja teenuste arendamine pidevalt muutuvas maailmas lihtsaks ja sujuvaks.

Raske töö võib anda lõpuks tulemusi, kuid innovatsioon viib edasi ja säästab aega. Koolituse eesmärgiks on anda sulle kaasaegsed, praktilised ja inimkesksed tööriistad, mis aitavad sul luua lihtsaid ja sujuvaid süsteeme, kus kõik töötab õlitatult. Selle läbi kasvab omakorda inimeste tööõnn ning klientide rahulolu. Tööriistad võimaldavad sul tänases keerulises ja turbulentses maailmas kiiresti kohaneda ning juhtida muutuseid, mida sinu organisatsioon ja kliendid hetkel  kõige enam vajavad.

Tule koos enda jaoks olulise väljakutsega, et saaksime üheskoos leida sellele lahenduse!

PÕHITEEMAD

⊕ Mis on teenusedisain?
⊕ Mis on coaching?
⊕ Coachingu ja teenusedisaini kokkupuutekoht ja väärtusloome
⊕ Väärtused ja identiteet, väärtuste leidmise harjutus
⊕ Persoona ja empaatiakaart
⊕ Kliendiuuringud ja innovatsioonimängud
⊕ Põrgu harjutus

⊕ Disney strateegia
⊕ Loogilised tasandid
⊕ Kliendi teekonna kaardistamine
⊕ Purjekas ja ankrud

Vaata ka koolituse õppekava: Coachingu ja teenusedisaini innovatsioon juhtimises

Ning loe lähemalt meie blogist, miks juhtide jaoks on oluline mõista ja rakendada nii teenusedisaini kui ka coaching’ut.

KELLELE KOOLITUS ON MÕELDUD?

Koolitus sobib ettevõtete/organisatsioonide juhtidele, allüksuste juhtidele, projektijuhtidele, teenuste juhtidele, arendusjuhtidele, protsesside juhtidele, tippspetsialistidele nii era- kui ka avalikust sektorist.

KOOLITAJAD

AGNES PULK  on koolitaja ja teenusedisainer, kes 2016. aastal lõi oma teenusedisaini ettevõtte ja tõi turule Disainivõtme brändi. Agnesel on teenuste disaini ja juhtimise magistrikraad Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžist ning tema eriliseks kireks on inimkesksete ja ligipääsetavate teenuste ja protsesside disain ning loovmeetodite kasutamine kliendiuuringutel ja meeskondade juhtimisel. Koolitaja ja teenusedisainerina on Agnes aidanud nii avaliku kui erasektori organisatsioone ja juhte teenuste parendamisel ja uute teenuste loomisel.

EIKE TÕNISMÄE on koolitaja, ekspert, mentor ja coach. Eike meelisteemad on coachiv juhtimine, juht kui liider ja coach, mentorlus, meeskondade juhtimine ja juhendamine.

Eike on koostanud mitmeid juhendamis- ja mentorprogramme ning on rahvusvaheliselt sertifitseeritud ‘Professional Coach’ (Erickson College International). Antud väljaõpe omab rahvusvahelist ICF-i akrediteeringut. Eike omab rahvusvahelist treenerite sertifikaati: “Standing in Contribution: A Trainer’s Training”.

Eike on avaldanud kaks raamatut – „Mentorlus – jagatud areng“ (2006) ja „Juhendamine ja mentorlus“ (2008) –  ja teda võib pidada mentorluse ja coachingu teema pioneeriks Eestis.

Eike on:
⊕ korraldanud koostöös Kanada coachingu kooliga (Erickson College International) rahvusvaheliselt akrediteeritud ja tunnustatud coachide väljaõpet alates 2013. aastast;
⊕ mitme juhendamise ja mentorlusealase raamatu autor;
⊕ esimene mentorluse ja coachingu teema koolitaja Eestis.

Praktilised kogemused ja sertifikaadid:
⊕ Sertifitseeritud ‘Professional Coach’ – ICF-i poolt akrediteeritud coachingu koolitusprogramm
⊕ Sertifikaadid “A Trainer’s Trainer” ja “Training for Trainers: Advanced Level Skills” – ICF-i poolt akrediteeritud rahvusvaheline treener
⊕ MBA kraad, rahvusvaheline ärijuhtimine konsultatsiooni suunal

KOOLITUSE MAHT

Programm kestab 4 päeva, kokku 40 akadeemilist tundi (sh. kontaktõpe 32 akadeemilist tundi, veebinõustamine 2 akadeemilist tundi ja kodutöö 6 akadeemilist tundi).

TOIMUMISAEG JA -KOHT

I moodul: 30.-31.10.2024
II moodul: 26.-27.11.2024

Koolitus toimub Tallinnas, Akadeemia teel

10.00 – 11.30  Koolituse esimene osa
11.30 – 11.45  Kohvipaus
11.15 – 13.15  Koolituse teine osa
13.15 – 14.15  Lõuna
14.15 – 15.45  Koolituse kolmas osa
15.45 – 16.00  Kohvipaus
16.00 – 17.30  Koolituse neljas osa

Koolitust on võimalik tellida ka sisekoolitusena.

HIND

1080 EUR (+km).
Kui samast ettevõttest on 2 või enam osalejat, kehtib soodushind 950 EUR (+km) osaleja kohta.

LISAINFORMATSIOON JA REGISTREERIMINE

Võta meiega julgesti ühendust!

E-mail: info@ intelligentne.ee

Telefon: (+372) 629 9260

Või registreeri kohe: