Arenguprogrammid

SISETEENUSENA TELLITAV

TUTVUSTUS

Arenguprogramm on 3-12 kuu pikkune koolitus, mis koosneb erinevatest 1-2 päevastest moodulitest. Moodulid toimuvad orienteeruvalt üks kord kuus.

Arenguprogrammi eesmärgiks on konkreetsel teemal süvendatud ja järjepidev õppimine, mis toimub läbi kogemusõppe. Õppeprogrammi kaasatud teadmised ja harjutused on väga praktilised ning osalejatel on võimalus õpitut koheselt töökeskkonda rakendada. Läbi erinevate teadmiste, praktiliste harjutuste ja kodutööde suureneb osaleja teadlikkus, mis on rikastav nii osalejale endale, osaleja otsesele töökeskkonnale kui ka ettevõtte üldistele tulemustele. Tagasiside tulemusena on selgunud, et lisaks osaleja positiivsele kogemusele on tihti paremuse poole muutunud ka ettevõtte üldine keskkond ning ettevõtte tulemuslikkus.

Intelligentsel Grupil on pikaajaaline kogemus eriteemaliste arenguprogrammide koostamisel. Oleme pakkunud arenguprogramme erinevatele ettevõtetele nii avalikus kui erasektoris. Iga arenguprogramm on sündinud tihedas koostöös tellijaga.

Allpool on nimetatud vaid mõned Intelligentse Grupi poolt läbiviidud arenguprogrammid:
⊕ Klienditeeninduse arenguprogramm
⊕ Keskastmejuhtide arenguprogramm
⊕ Esmatasandijuhtide arenguprogramm
⊕ Hotellijuhtide Akadeemia
⊕ Tippjuhtide arenguprogramm
⊕ Liidrite akadeemia
⊕ Esmatasandijuhtide arenguprogramm

LISAINFORMATSIOON JA REGISTREERIMINE

Kui soovite arenguprogrammide kohta täpsemalt uurida, siis võtke meiega ühendust ja broneerige endale privaatne konsultatsioon.

Võtke meiega julgesti ühendust kas helistades, meili teel või alloleva vormi kaudu.

E-mail: info@ intelligentne.ee

Telefon: (+372) 629 9260