Värbamise kunst

AVALIK KOOLITUS

NB! Registreeri koolitust tutvustavale tasuta infopäevale: https://intelligentne.ee/koolitused/coachingukoolitused/infopaevad/

TUTVUSTUS

Kursus “Värbamise kunst” pakub sügavamat arusaamist tänapäeva töömaailma väljakutsetest ja võimalustest ning on mõeldud neile, kes soovivad omandada põhjalikke teadmisi ja oskusi edukaks värbamiseks ning parimate talentide leidmiseks.

Konkurents talentide meelitamisel on tänapäeva maailmas üha tihedam. Seetõttu on värbamisel oluline strateegiline tähendus ning mõju ettevõtte edukusele ja arengule. Koolitusel tutvustame põhjalikult värbamisprotsessi erinevaid etappe alates töökuulutuste loomisest ja kandidaatide otsingust kuni intervjuude ja valiku protsessini. Osalejad saavad praktilisi juhtnööre, kuidas luua tõhusaid värbamisstrateegiaid ja -meetodeid ning kuidas hinnata kandidaatide sobivust organisatsiooni kultuuri ja nõudmistega.

Kursusel tutvustatakse tänapäevaseid värbamistrende ja -tehnoloogiaid ning arendatakse oskusi, mis aitavad läbi viia tõhusaid intervjuusid ning mõista kandidaatide motivatsiooni ja sobivust. Õppimiseks kasutatakse praktilisi harjutusi ja rollimänge, et arendada osalejate oskusi ja võimekust värbamisel.

Ole valmis avastama värbamise maailma saladusi ja saama inspireerivat õppimiskogemust!

PÕHITEEMAD

⊕ VUCA vs BANI juhtimisraamistik
⊕ Tänane tööotsija ja generatsioonide erinevused
⊕ Mis on värbamine?
⊕ Mis on värbajale oluline valiku tegemisel?
⊕ Värbamisprotsess ja selle trendid
⊕ Millise info peab andma tööandja?
⊕ Sihtotsing ja värbamise kanalid
⊕ Töö müümine telefoni teel
⊕ Kuidas lahendada kandidaadi võimalikud vastuväited?
⊕ Videovestluse läbiviimine

KELLELE KOOLITUS ON MÕELDUD?

Koolitus sobib personalispetsialistidele ning teistele töötajatele, kes personalitöö ning värbamisega kokku puutuvad. Koolitusele on oodatud ka need huvilised, kellel veel personalitöö valdkonnas kogemusi ei ole.

KOOLITAJAD

NELE LEPPIK on värbamisbüroo NeleTalent asutaja, kellel on üle 13 aasta töökogemust suurtes organisatsioonides turundus- ja värbamisjuhina. Ta on õppinud turundus ja otsemüüki ning personalijuhtimist. Nele motoks on: „Tuleb uskuda iseendasse, olla töökas ning järjekindel!”

EIKE TÕNISMÄE on koolitaja, ekspert, mentor ja coach. Eike meelisteemad on coachiv juhtimine, juht kui liider ja coach, mentorlus, meeskondade juhtimine ja juhendamine.

Eike on koostanud mitmeid juhendamis- ja mentorprogramme ning on rahvusvaheliselt sertifitseeritud ‘Professional Coach’ (Erickson College International). Antud väljaõpe omab rahvusvahelist ICF-i akrediteeringut. Eike omab rahvusvahelist treenerite sertifikaati: “Standing in Contribution: A Trainer’s Training”.

Eike on avaldanud kaks raamatut – „Mentorlus – jagatud areng“ (2006) ja „Juhendamine ja mentorlus“ (2008) –  ja teda võib pidada mentorluse ja coachingu teema pioneeriks Eestis.

Eike on:
⊕ korraldanud koostöös Kanada coachingu kooliga (Erickson College International) rahvusvaheliselt akrediteeritud ja tunnustatud coachide väljaõpet alates 2013. aastast;
⊕ mitme juhendamise ja mentorlusealase raamatu autor;
⊕ esimene mentorluse ja coachingu teema koolitaja Eestis.

Praktilised kogemused ja sertifikaadid:
⊕ Sertifitseeritud ‘Professional Coach’ – ICF-i poolt akrediteeritud coachingu koolitusprogramm
⊕ Sertifikaadid “A Trainer’s Trainer” ja “Training for Trainers: Advanced Level Skills” – ICF-i poolt akrediteeritud rahvusvaheline treener
⊕ MBA kraad, rahvusvaheline ärijuhtimine konsultatsiooni suunal

KOOLITUSE MAHT

Programm kestab 2 päeva, kokku 18 akadeemilist tundi (sh. kontaktõpe 16 akadeemilist tundi ja kodutöö 2 akadeemilist tundi).

TOIMUMISAEG JA -KOHT

26.-27.09.2023

Koolitus toimub Tallinnas.

10.00 – 11.30  Koolituse esimene osa
11.30 – 11.45  Kohvipaus
11.15 – 13.15  Koolituse teine osa
13.15 – 14.00  Lõuna
14.00 – 15.30  Koolituse kolmas osa
15.30 – 15.45  Kohvipaus
15.45 – 17.15  Koolituse neljas osa

HIND

750 EUR (+km)

Intelligentne Grupp on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Loe lähemalt koolituskaardi kohta siit.

LISAINFORMATSIOON JA REGISTREERIMINE

Korraldame kursust tutvustavaid e-infopäevasid. Infopäeval osalemine on TASUTA, kuid vajalik on eelnev registreerimine.
Kirjuta info @intelligentne.ee ja uuri lähemalt või registreeri kohe järgmisele infopäevale siin.

Võta meiega julgesti ühendust!

E-mail: info@ intelligentne.ee

Telefon: (+372) 629 9260

Või registreeri kohe: