4 kuu pärast on Eestis 18 uut lahenduskeskset coachi

24. november, 2016

Novembrikuu kolmandal nädalal alustas taas meie rahvusvaheline coachingu väljaõppe programm –  “The ART & Science of Coaching. Antud programmi on üle terve maailma läbinud juba enam kui 41 500 inimest (sh Kanadas, Ameerikas, Venemaal, Hiinas, Armeenias, Austrias, Brasiilias, Bulgaarias, Tšehhis, Gruusias, Ungaris, Indias, Indoneesias, Itaalias, Lätis, Leedus, Kasahstanis, Norras, Poolas, Portugalis, Rumeenias, Serbias, Slovakkias, Singapuris, Taimaal, Türgis ja Ukrainas).

Eestis toimub antud väljaõpe juba 4. aastat ja eelnevalt on programmi läbinud enam kui 40 inimest. Käesoleval aastal liitus meie rahvusvahelise coachingu väljaõppega 18 uut ja inspireerivat tulevast lahenduskeskset coachi. Juba vähem kui 4 kuu pärast on meie tulevased coachid valmis olema kaaslaseks Sinu sisemiste ressursside avastamisel, et neid Sinu soovide ja eesmärkide nimel reaalsuseks muuta.

 

Meie rahvusvaheline coachi väljaõpe koosneb neljast esinevast moodulist:

+ MOODUL 1 (Sissejuhatus coachingusse)
Esimese mooduli keskseks küsimuseks on:  “Mida ma tahan?” ja fookuseks on inspiratsioon.

+ MOODUL 2  (Tööriistade moodul)
Teise mooduli keskseks küsimuseks on:  “Kuidas Sa võiksid selle saada?” ja fookuseks on rakendamine.

+ MOODUL 3  (Väärtuste moodul)
Kolmanda mooduli keskseks küsimuseks on:  “Miks on see see minu jaoks oluline?” ja fookuseks on pühendumine.

+ MOODUL 4  (Integratsiooni moodul)
Neljanda mooduli keskseks küsimuseks on:  “Kuidas ma tean, et olen oma eesmärgi saavutanud?” ja fookuseks on teadmiste integreerimine.

Kokku kestab antud väljaõpe 128 tundi. Täpsemalt saab edasi lugeda ja materjale allalaadida siit: https://intelligentne.ee/koolitused/coachingukoolitused/icf-coachingu-programm/

 

 

Meie esimese mooduli esimene päev algas lisaks tulevastele coachidele ka teiste põnevate külaliste seltsis. Meie juhtivkoolitaja ANTO LIIVAT käis meil külas koos vahvate töövarjudega, kes tema tööalaseid tegemisi antud päeval töövarjutasid. Siin on pilt Antost ja tema kahest vahvat töövarjust Joonas Vahimets’ast ja Karl Nurme’st.

anto-koos-vahvate-varjutajatega

 

Meie treener esimeses moodulis oli Briti päritolu rahvusvaheline treener  JANET SOYAK, kes on viimased aastakümned koolitanud tulevasi coache üle terve maailma. Ta elab ja koolitab hetkel peamiselt Türgis. Janet on ICF-i PCC tasemel coach, kes lisaks koolitamisele on ICF-i coachidele ka mentor-coachi rollis. Janet on hingelt inimeste arendaja ja usub, et meis kõigis on olemas sügavad ressurssid, et muuta maailm lahenduskesksemaks üks vestlus korraga.

Siin on pilt meie inspireerivast treenerist:

picture_janetsoyak

 

Meie esimene moodul möödus nii kiiresti ja inspireerivalt ning ennem kui märgata jõudsime oligi juba mooduli viimane päev käes. Siin on pilt meie tulevastest lahenduskesksetest coachidest, kes on valmis muutma maailma üks vestlus korraga:

tasc-4-m1-amazing-group

 

 

Kui Sa tunned, et sooviksid coachingut kogeda siis võta meiega julgesti ühendust ja lepime kokku aja!

E-mail: info@intelligentne.ee  või  signe@intelligentne.ee
Telefon: 52 68 296 või 56 673 831